.

.

poniedziałek, 8 maja 2017

Zapraszamy na koncert muzyki filmowej

Skrzypek Adam Musialski i pianistka Beata Musialska
wystąpią 22 maja o godz. 18.00 w sali audytoryjnej Filii nr 16 w Katowicach-Bogucicach. W programie: muzyka filmowa z utworami kompozytorów europejskich i amerykańskich

Adam Musialski ukończył z wyróżnieniem studia w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie skrzypiec prof. Romana Lasockiego. Brał udział w kursach mistrzowskich w Łańcucie, Żaganiu, Weimarze, Salzburgu i Lenku, doskonaląc swoje umiejętności u takich profesorów, jak: Stanisław Lewandowski, Jean Fournier, Sándor Végh, Charles-André Linale i Ruggiero Ricci. Jest laureatem wielu konkursów skrzypcowych, a także Nagrody Specjalnej Kwartetu Wilanów oraz Nagrody The Honouring of Two Prizewinners na International Summer Academy of Music w Szwajcarii (2000).
Był stypendystą Ministra Kultury i Sztuki.

Beata Musialska ukończyła studia w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Wielokrotnie uczestniczyła w mistrzowskich kursach pianistycznych i kameralnych w Salzburgu i Pradze, pracując pod kierunkiem prof. Petera Langa, Ivana Klansky’ego i Jeana Fourniera. Koncertowała głównie jako kameralistka w kraju i za granicą – w Czechach, Niemczech, Austrii, na Węgrzech, w Szwajcarii i we Włoszech.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz